Konsultacijos tel. +370 652 95969

Atostogų suknelės. Tegyvuoja atostogos!

Ar turite atostogų suknelę? Ne, ne laisvalaikio, o būtent atostogų, kuri primintų nerūpestingas dienas, maloniai leidžiamą laiką. gurmanišką mėgavimąsi kiekviena akimirka. Atostogoms skirtų drabužių kolekcijos „777“ autorė, dizainerė Diana Rūta Stankevičienė įsitikinusi, kad atostogų nuotaika labai priklauso nuo lagamino turinio.

Daugiau Eglės Leonovienės straipsnyje žurnale „Šeimininkė“ (2015-07).

Subtilus seksualumas

Savo kolekcijai dizainerė pasirinko natūralius audinius: liną, medvilnę, batistą – jie dera kasdienai, malonūs kūnui, padeda atskleisti moteriškumą.

Pilkai žalia, mėlyna, balta – madingos šio sezono spalvos. daug kam jos atrodo neryškios, maskuojančios, tačiau puikiai dera su pilkai žydromis lietuvaičių akimis, organiškai susilieja su gamtos, ypač pajūrio, spalvomis.

„Tokiam kraštovaizdyje ši kolekcija sukuria visai kitokį įspūdį, – tikina D. Stankevičienė ir atkreipia dėmesį į marginimo raštus: augalinius ornamentus, jūreiviškų marškinėlių dryžius.

– Klasikiniams drabužių siluetams jie suteikia išskirtinumo, be to, tokie raštai, jų deriniai – ne biuro aprangai. Ieškojau tokių, kurie asocijuotųsi su atostogomis, patenkintų stilingų lietuvių subtilumo jausmą, atskleistų seksualumą. Jam pademonstruoti nereikia gilios iškirptės, nuogų pečių – aplink įdegusias kojas vėjyje besiplaikstantis sijonas tikriems vyrams kur kas gražesnis vaizdas. “

Pristabdo lėkimą

Dizainerė įsitikinusi, kad per drabužį sąmonė gauna signalą atsipalaiduoti, užsimiršti, maloniai leisti laiką. D. Stankevičienės sukurti atostogų apdarai – ne tik patogūs, jaukūs, neįpareigojantys, jie verčia moterį pristabdyti lėkimą, pasijusti kitaip, negu tempiant pilnus pirkinių „Maximos“ maišelius.

„Plačios kelnės, ilga „saulės kliošo“ suknelė, sijonas nėra labai patogūs, negali skubėti, tarp kojų pinasi, – šypteli kūrėja ir pastebi, kad kaip tik todėl jie idealiai dera atostogoms: atsiranda laiko užversti galvą ir pasigrožėti debesimis, stabtelti išgerti puodelį arbatos, pasimėgauti vėjo glamonėmis. – Tie drabužiai žadins malonius atostogų prisiminimus, įspūdžius. Kad iš naujo pajustum palaimą, tereikės išsitraukti juos iš spintos ir apsirengti.“

Scroll to Top