Konsultacijos tel. +370 652 95969

I.Jurgelevičiūtės koncerte tik patys ištikimiausi (nuotraukos)

2010 m. balandžio 10 d., Aura Jankūnaitė (www.15min.lt)

irma-jurgeleviciute-dizainere-diana-ruta-stankeviciene

Buvusi grupės „Dinamika“ vokalistė Irma Jurgelevičiūtė po ilgos pertraukos surengė pasirodymą Vilniuje. Penktadienio vakarą senamiesčio klube „House of music“ skambėjo neįtikėtinai nuoširdus ir linksmas jos koncertas.

Pasiklausyti seniai girdėtų dainų vilniečiai rinkosi vangiai. Vakaro metu salė buvo apytuštė. Vis dėlto dainininkė savo ištikimiausiems gerbėjams padovanojo daug geros nuotaikos. Koncerte atlikėja buvo atipalaidavusi, laisvai kalbėjosi su publika, džiaugėsi vėl būdama Vilniuje.

Žodžiai „aš jūsų pasiilgau!“ nuskambėjo dar pačioje koncerto pradžioje. Vėliau dainininkė nulipo nuo scenos, šoko su publika, dainavo ir prie staliukų, ir vidury šokių aikštelės, ir netgi ant baro. Toks užsidegimas ir entuziazmas neliko nepastebėtas – gerbėjai taip pat linksminosi ir šėlo kartu su ja.

„Aš jaučiuosi labai jaukiai, kai esu apsupta gerbėjų, kai galiu jiems kažką duoti savo dainomis, žodžiais,“ – įspūdžiais apie pasirodymą dalinosi I. Jurgelevičiūtė.

Pirmoje koncerto dalyje dainininkė buvo pasipuošusi originalia bei seksualia juoda suknele, kurią tobulino dizainerė Diana Rūta Stankevičienė. Po pertraukos pakeitusi moteriškumą ypač pabrėžiantį sceninį įvaizdį, kaip teigė pati atlikėja, atrodė „paprastai, bet ne prastai“.

Koncerte pasirodė ir I. Jurgelevičiūtės draugai – stilistė Eglė Mickevičienė ir žvaigždžių duetų partneris Eimutis Kvosčiauskas, su kuriuo kartu buvo atlika viena daina.

Gerai žinomus kūrinius dainavo visa salė. Taip pat nuskambėjo ir naujausia atlikėjos daina, kuri dar net neturi tikslaus pavadinimo. Iki šiol ją buvo galima išgirsti tik „Auksinėje Blykstėje“.

„Dainos, kurias atlikau, nebuvo atrinktos specialiai. Tiesiog dainavau tas, kurios ir man, ir publikai labiausiai patinka. Visuomet paklausiu gerbėjų, ką jie nori girdėti,“ – po pasirodymo pasakojo atlikėja.

Daugiau »

Scroll to Top