Konsultacijos tel. +370 652 95969

Palangoje – mados vakarėlis „Bespoke“

2010 m. rugpjūčio 17 d. (www.delfi.lt)

DRS

Penktadienio vakarą vasaros sostinė Palanga sekančius mados pulsą poilsiautojus pakvietė į mados šventę „Bespoke“ (angl. – „pagal užsakymą“). Jūra ir kopų gėlėmis dvelkiančio mados vakarėlio Palangoje metu plačiai publikai – net 400 svečių buvo pristatytos 10 Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos drabužių dizainerių kurtos kolekcijos.

Kaunietė drabužių dizainerė Diana Rūta Stankevičienė savo kolekcija „Paskutinė minutė“ kvietė įkvėpti gaivaus vasaros vėjo, pasilepinti tviskančiais saulės spinduliais, gurkštelėti ryškiaspalvio kokteilio… Besiplaikstančios suknelės, lengvutės tunikos, plačios kelnės, trumpučiai šortai.

Batika, egzotiški piešiniai, vintažiniai menininkės Giedrės Legaitės kurti aksesuarai, saulėlydžio spalvos, šilkas, medvilnė, linas… Dizainerės kolekcijoje publika rado viską kas kvepia atostogomis. O taip pat ir – paskutinį vasaros šypsnį, kurį reikia pasigauti ir pasiimti į kelionę. Dainininkė Arina mielai sutiko tapti modeliu ir dainuodama pademonstravo vieną iš kolekcijos kelnių kostiumų.

Daugiau »

Palangoje vyko mados šventė „Bespoke“ »

DRS
Scroll to Top