Konsultacijos tel. +370 652 95969

„Miunchauzeno anūkės“ 2005m.

Miunhauzenas sugrįžta!

Kad ir kokios būtų mados kryptys ir tendencijos, mergaitės visada nori pabūti princesėmis ar bent jau rūmų damomis. Tačiau būti princese – labai nepatogu ir nepraktiška. Juk tiek visokių įdomių dalykų pasaulyje! Ir norą būti dama reikia kaip nors suderinti su savyje tūnančia padauža, fantazuotoja, keliautoja, atradėja ir nenuorama. Užduotis beveik neįmanoma. Nebent būtum paties barono Miunhauzeno anūkė!
Kaip tik taip – „Miunhauzeno anūkės“ – ir pavadinta nauja dizainerės Dianos Rūtos Stankevičienės kolekcija.

„Vaikai turi būti vaikai, todėl drabužiai, net ir labai puošnūs, šventiniai, neturi jų varžyti“, – sako dizainerė. Mažąsias nenuoramas „miunhauzenaites“ iš mados ir šokio studijos „Tomana“ ji aprengė kelnėmis, liemenėmis, sijonukais, švarkeliais, paltukais iš vilnos, pusvilnės, trikotažo bei natūralaus šilko. Kolekcija išties prabangi: daug rankų darbo, siuvinėjimų, aplikacijų, nėrinių, raukinių ir didelių lengvų kaprono gėlių. Ir be abejo, būtinas kiekvienos damos aksesuaras – puošni kepurė ar skrybėlaitė. Ramių tonų rusvi, juodi bei languoti audiniai derinami su ypač madinga įvairių atspalvių rožine, rausva, fuksijos spalva. Labiausiai mergaitėms patinka žaismingos ir netikėtos detalės.

Pavyzdžiui, aplikacija su puošnios damos atvaizdu ar mažytis raktelis, prisiūtas prie didelės kišenės, į kurią turbūt tilptų daugybė neįkainojamų lobių. Tačiau svarbiausia, kad taip apsirengusi mažoji „dama“, kad ir labai puošni bei elegantiška, visai neprivalo elgtis ramiai bei oriai. Juk tikra Miunhauzeno anūkė negali sėdėti, sudėjusi rankytes, kai pasaulyje dar tiek daug šaunių nuotykių, kurių nespėjo patirti jos senelis!


Scroll to Top