Konsultacijos tel. +370 652 95969

„Pilnaties raganos“ 2006m.

Dabartinių raganų niekas nebedegina ant laužų. Jos nebesislapsto apleistose trobelėse, bet gyvena šiuolaikiškuose butuose, nebeskraido ant šluotų, bet važinėja tviskančiais automobiliais. Ir visgi jos – raganos. Geidžiamos ir bauginančios, turinčios savo tiesą ir savo paslaptį. Jų su niekuo nesupainiosi. Jos sutalpina savyje viską ir gali būti viskuo: mūzomis ir furijomis, motinomis ir meilužėmis… Jos turi raktus ir nuo dangaus, ir nuo pragaro vartų. Ir niekam nieko neįrodinėja, prieš nieką nesiteisina. Jos nešoka pilnatyje palaidomis kasomis. Jos pačios yra pilnatis. Ir kaip pilnatis dalinasi savimi – pačiu savo buvimu.

Kolekciją „Pilnaties raganos“ sudaro 17 modelių. Vyrauja sodrios, gilios spalvos, nuo sidabriškai pilkos ir įvairių atspalvių juodos iki varinės rudos, raudono vyno, samanų žalumo, ultramarino bei violetinės. Naudojamas šilkas, gipiūras, vilna, aksomas, organza, pliušas, ypač daug rankų darbo: skiautinių, siuvinėjimo biseriu, natūralaus šilko gėlių. Derinant skirtingas faktūras ir stilius gaunamas naujas, netikėtas įspūdis. Lengvai prigludę siluetai dvelkia 8-ojo dešimtmečio dvasia. Sijonai ir suknelės platėjantys, tulpės formos ar sluoksniuoti, drapiruoti.

Kiekvienas kolekcijos modelis – vis kitas, savitas charakteris, ryški individualybė. Tai ir yra svarbiausia kolekcijos jungtis. Visa kolekcija – metaforiškas ėjimas gilyn, į moters sielą, tame kelyje sutinkant save visokią: ir šaltą „geležinę ledi“, ir nerūpestingą mergiotę, ir trapią svajotoją, ir ugningą Karmen, ir išmintingą žynę… Teatralizuotame kolekcijos pristatyme šią idėją padeda atskleisti muzika, specialiai jai sukurta choreografija, poezija.

 


Scroll to Top