Konsultacijos tel. +370 652 95969

„Boružių pavasaris“ 2003m.

Tai pirmasis Dianos Rūtos Stankevičienės ir Loretos Šulgaitės-Kvietkauskienės bendras kūrybinis projektas. Iki šiol gal penkerius metus jos buvo tiesiog geros draugės. Kadangi jų kūrybinės veiklos sritys yra labai skirtingos, tačiau puikiai papildančios viena kitą, apie jokią konkurenciją negali būti ir kalbos. Todėl, abiejų manymu, draugystei bendras darbas tikrai nepakenks. Greičiau jau priešingai.

Pati šio projekto idėja gimė 2002 m. vasarą kažkur tarp Lietuvos ir Suomijos, kai Loreta ir Diana Rūta drauge keliavo į Helsinkį ir Serenos parką. Tačiau kur būtent tai įvyko, nei viena, nei kita gerai neprisimena. Greičiausiai kažkur bevaikštant po Talino senamiestį. Beje, pakeliui į Suomiją, kelte, turbūt buvo ir kvepalų idėjos užuomazga. Abi ilgai ilgai rinkosi kvepalus duty-fry parduotuvėje, tačiau taip ir liko nieko neišsirinkusios – kvapai tiesiog susimaišė, susiliejo, nes visko buvo gerokai per daug…

Visos keraminės boružėlės gamintos rankiniu būdu. Gerai įsižiūrėjus, neglazūruotoje jų pusėje galima įžvelgti Loretos delno linijas. Informacija chiromantijos mėgėjams…

Astrologai teigia, jog tikroji Vandenio epocha prasideda šių metų vasario 26 d., o jos būdingiausi bruožai būsiąs dvasingumas, laisvė, grįžimas prie moteriškojo prado. Visa tai puikiai dera prie bendros šio projekto dvasios.

Galbūt boružės tikrai turi magišką galią nešti laimę – kažkokiu sunkiai paaiškinamu būdu atsiranda daug geranoriškų žmonių. Kartais atrodo, kad jis traukte pritraukia tai, ko tuo momentu labiausiai reikia. Galimas dalykas taip yra todėl, kad daugelis prie šis akcijos prisidedančių, mums talkinančių moterų ir pačios yra būtent tokios, kokioms mes tai ir skiriame: įdomios, veiklios, protingos ir su polėkiu bei fantazija. Sunku pasakyti, kur čia priežastis, o kur pasekmė. Tačiau pats faktas tikrai geras, o dirbti jaučiant, kad yra bendraminčių, ir lengviau, ir maloniau.

 


Scroll to Top